De Gemeente Hulst is op zoek naar mooie foto's van Ossenisse-Zeedorp met daar een paar regels tekst bij om ons dorp in de kijker te zetten op de sociale media. inulst
Wat is jouw favoriete plek en waarom? Neem er een foto of zoek er 1 uit van en schrijf er een korte uitleg bij en stuur deze aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Dit kunnen foto's zijn in de omgeving van of juist in de kern van Ossenisse-Zeedorp. Ze mogen buiten of binnen genomen zijn. Het mogen ook foto's zijn van evenementen die hier regelmatig plaatsvinden. Wat maakt ons dorp bijzonder?
Onder alle inzendingen verloot de Dorpsraad een boekenbon van 25 euro.
Alle inzendingen worden aan Hulst doorgegeven. Wie weet komt jouw foto voorbij op facebook, website of andere platforms.
foto insturen